Môj blog a jeho primárne poslanie a cieľ

Autor: Juraj Zamborský | 7.6.2012 o 18:00 | (upravené 7.6.2012 o 18:31) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  43x

Prvý "povinný" článok, ktorý obsahuje zdvôvodnené písanie vlastného blogu a zároveň náčrt obsahu budúcich textov na tejto adrese :)

Písanie vlastného blogu, ktorý je určený internetovým čitateľom ako jednoduchá brána do sveta názorov blogera, nie je v dnešnej dobe obzvlášť výnimočný spôsob vyjadrenia vlastného názoru. O to nerád píšem v tejto dobe podobný úvodník do vlastného blogu pretože sa zdá, že som mierne zaostal za "dobou". Otázka znie prečo prišlo rozhodnutie založenia vlastného blogu na môj vkus až príliš neskoro. Možno jednoduchou odpoveďou by mohlo byť, že mladý neskúsený človek (ja), nemá príliš veľké právo prejavu vo veľkom svete názorov. A práve pre tento pocit mi príde vhodnejšie si samotný blog zakladať v dobe, kedy svoje názory dokážem jasnou argumentáciou aj obhájiť a nielen bezhlavo odpovedať slovom "LEBO". Možnou alternatívou odpovede by mohlo byť moje rozhorčenie a sklamanie nad vecami, ktoré sa dejú na Slovensku i vo svete. Myslím si, že napriek obrovskej vlne médiami rozširovanej a viac menej umelo vytváranej neistoty vo svete plnej krízy (dnes už neexistuje snáď jedno médium, ktoré by tento termín nepoužívalo), je dobré zaoberať sa aj vecami, na ktoré by človek zápasiaci o dennodenné istoty (aj rany istoty :D) našiel jednoduchú odpoveď v podobe nezáujmu. Tými "vecami" môžem stručne pomenovať princípy na ktorých je postavené fungovanie dnešného sveta. Možno sa zdá byť táto úloha nesplniteľná, ale ako malý bloger medzi tisíckami iných by som rád prispel do obrovského množstva pohľadov na svet a jeho súčasnú a možno aj budúcu tvár. Svoj blog by som rád zakončil miernou prosbou na "Vás", samotných čitateľov. Budem veľmi rád ak si niekto nájde cestu ku mojim textom a zároveň ak fundovaným spôsobom okomentuje mnou napísané riadky. Ďakujem Vám :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?